Pozorujem,jak příroda zlátne a dozrává.

03.11.2014 19:27

V této tématické části se děti dovídají všechno, co se týká podzimního období. Jaké je na podzim počasí,při pobytu venku pozorují,jak se pomalu, ale jistě chystá příroda k zimnímu spánku. Vnímají barvy podzimní přírody.Pozorují práci lidí v zahrádkách při sklizni úrody. Děti si udělaly každý svého krásného draka a zúčastnily se ,,Drakiády.,, Do školky za námi přijelo divadélko s výukovým programem právě o podzimním období,kterým nás provázel skřítek ,,Kubík.,, Ve třídě jsme si s dětmi uspořádali výstavku ovoce a zeleniny.Děti si s radostí samy pro sebe přichystaly ovocné talíře,které si později i s chutí snědly. Zažily spoustu zajímavých a poučných chvil,které si odnesou do budoucího života. Fotografie ZDE.