Oznámení rodičům

25.11.2013 06:36

Mateřská škola Šardice oznamuje, že od pondělí  9.12.203 do nedělě 5.1.2014 bude probíhat rekonstrukce mateřské školy: budou se měnit okna v celé budově.Prosíme rodiče o pomoc při organizačním zajištění této rekonstrukce.

V této době bude MŠ v provozu následovně:

Od 9.12. 2013 bude provoz pouze pro děti zaměstnaných rodičů - provoz bude omezen z bezpečnostních důvodů. Okna se budou měnit postupně, nejdříve se budou měnit okna v horním patře a provoz bude ve

spodním patře, po dokončení všech prací v horním patře se s dětmi přesuneme do horního patra a měnit se budou okna ve spodním patře. Děti ze tříd budou spojeny podle počtu přihlášených dětí.

Od 21. 12. 2013 do 5. 1. 2014 bude mateřská škola uzavřena. Budou probíhat dokončovací práce a úklidové práce /v základní škole jsou v tuto dobu vánoční prázdniny/. Provoz v novém roce bude zahájen

v pondělí 6. 1. 2014 v 6.15 hodin. Prosíme rodiče, kteří si mohou v době od 9. 12. 2013 ponechat děti doma, aby to nahlásili do úterý p. učitelce do své třídy.

Z uvedených důvodů budou i netradičně uspořádány besídky v mateřské škole, místo klasické vánoční besídky proběhne ve třídách tvořivé odpoledne s rodiči. O jejich datu se informujte u p.uč.ve třídách. Mikulášská besídka pro děti bude ve třídách ve čtvrtek 5. 12. dopoledne.

Věřím,že uvedenou situaci přijmete s popchopením,za což Vám předem moc děkuji.

ředitelka mateřské školy Gebhartová Marie.