Medvídci červen

30.06.2017 09:51

Měsíc červen byl velmi pestrý. Měli jsem polský týden, kdy jsme dětem vyprávěli o zážitcích ze vzdělávacího semináře v Polsku, společně jsme vyráběli polskou vlajku, povídali si o židovské kultuře, vyráběli polské krowky (karamelky) a golema Rabi Löwa z plastelíny. Zúčastnili jsme se výstavy drobného zvířectva před školou. Hodně času jsme věnovali ekologické výchově a tématu potřeby třídit odpad. Oslavili jsme narozeniny Eliáška, Tobiáška a rozloučili se s Kryštůfkem a Janičkou. Společně jsme prožili pasování předškoláků a dětský den, který si děti užily na skákacím hradě a opékáním špekáčků. Děti potěšil výlet do brněnského Wikylandu, kde jsme si užili atrakcí. Předposlední den jsme si pochutnali na zmrzlině na Sahaře. Přejeme všem příjemně prožité léto.