Duben 2022 Veverky

09.05.2022 12:32

Měsíc duben jsme začali přípravou na Velikonoce. Po velmi dlouhé pauze způsobené Covidem  jsme se mohli setkat s rodiči na ,,Velikonočním tvoření."Jaro se nám krásně otevírá, proto co nejvíce využíváme přírodu jako učebnu pro získávání znalostí.Nezapomněli jsme na svátek Den Země, zopakovali si, jak se třídí odpad a odpad jsme sbírali i venku ve vesnici. Jaká škoda, že musíme uklízet po některých lidech! S předškoláky jsme navštívili ekocentrum Bílé Karpaty ve Veselí nad Moravou, kde jsme se zúčastnili programu ,,Život v řece Moravě." S Mirečkem jsme oslavili jeho narozeniny. Narozeniny jsme oslavili také s Lexíkem, jsou to jeho poslední narozeniny ve školce. Pokračujeme v plavání, které se nám líbí víc a víc.