Sváteční prosinec

18.12.2019 15:46

Měsíc prosinec jsme prožili ve svátečním duchu, tak jako každý rok. Přišel Mikuláš s Andělíčkem a čerty, prožili jsme příjemné předvánoční tvoření, s dětmi jsme navštívili vystoupení žáků ZŠ v hale U ORLA, které se taky neslo v duchu Vánoc. V kulturním domě v Hodoníně na nás čekala překrásná vánoční pohádka, která se líbila jak dětem, tak všem, kdo na ni přišel. Taky nám napadl první snížek- to byl pro děti zážitek...Ve školce už Ježíšek byl a potěšil děti spousty dárečky. Některé zůstanou ve školce a děti se tu s nimi budou hrát a jeden menší si odnesou domů. A teď už se všichni moc těšíme na klidné sváteční dny doma se svými blízkými.Jak už víte, všechno dění najdete ve fotogalerii.    Hezké vánoční svátky, ať máte čas na pohádky, ať se na Vás štěstí směje, ať Vás láska stále hřeje, ať Vás úspěch provází i v roce, který přichází. Krásné Vánoce a šťastný nový rok Vám i dětem přejí všechny paní učitelky ze třídy Medvídků.