Jak jsme prožili měsíc září

27.09.2018 13:08

V měsíci září jsme mezi sebe přivítali úplně nové kamarády,kteří si na všechno zatím zvykají a pomalu se učí , jak to ve školce všechno je...Přijeli za námi chovatelé s dravými ptáky. A protože bylo krásné teplé počasí , trávili jsme hodně času na naší školkové zahradě, kde mají děti veškeré vyžití.  Taky jsme oslavili narozeniny Terezky a Vojtíška.  Prožili jsme spolu s vámi příjemné ,,Dýňové tvoření" na naší zahradě, kde vzniklo spoustu krásných výtvorů.  No a teď už se chystáme na naše hody.Děti si napekly hodové cukroví a taky jsme se byli podívat, jaké jim vlastně přijely kolotoče. Ty mají děti z celých hodů nejraději... Tak si ty hody všichni hezky užijte.  Všechno dění najdete zdokumentované v naší fotogalerii.